Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok hasonló configgal? Helet drágább is!

Figyelt kérdés

i5-ös proci felett 8gb ram 1gb vga hd vagy fhd kijelzõ? ha lehet 300k alatt melyik a legjobb? ja és nekem számít a külsõ anyaghasználat+kinézet meg a márka is de attól lehet müanyagbol csak ne a legxarabb...

szeretnék rajta több vm-et futtatni android+linux eclipse meg visual studio 2013+photoshop+egyéb programok! azért jólenne ha egy játék sem laggolna ilyen needforspeedeket szeretem meg ha lehet +minimum 1TB mellé 128gb SSD is. ez 300alatt meglenne?


2015. jan. 6. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:

tehát 1 tb + ssd, 17 colos monitor (ha már hd) és még játszani is akarsz rajta (2.4 ghz proci kell minimum)? inkább 350 körül van, ha nem drágább.


A másik ilyenkor felmerülő kérdés: kell neked egyáltalán notebook? Komoly munkához kell, vagy csak úgy legyen? Egyrészt baromi drága, másfelől naponta cipelni azt az 5 kilós acélkrumplit nem lesz könnyű mutatvány. Meg a szokásos nóta, asztaliból ennyiért jobbat hoznak ki.


Ha koleszos vagy és nem minden hétvégén jársz haza, bőven jó az asztali is, rengeteg asztali gépet láttam már egyetemistáknál koleszban.

2015. jan. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

amúgy itt megadod a pontok szerint neked mi kell, valószínűleg jobb válaszokat kapsz.

2015. jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# de nekem nem gamer gép kell...
2015. jan. 6. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
adtam egy linket 2. hozzászólásban, oda írd le pontosan mit szeretnél (vannak pontok), ott többnyire géppel foglalkozó számtechesek vannak.
2015. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!