Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az árát ez a notebook?

Megéri az árát ez a notebook?

Figyelt kérdés

[link]


17,3 colos kijelzővel szeretnék notebookot,és ez a maximum ár (max +10e) amennyit szánnék rá.Ennél jobbat tudnátok?

Illetve mi a véleményetek erről ?



2015. jan. 6. 03:49
 1/9 A kérdező kommentje:

vagy +20e több és erősebb gép,viszont csak 15,6 colos .

[link]

2015. jan. 6. 03:51
 2/9 A kérdező kommentje:

vagy esetleg ez?


melyik a legjobb választás, mint anyaghasználat-minőség,mint ár-érték arányban ?


[link]

2015. jan. 6. 04:09
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


egyébként hp-t nem érdemes venni szerintem, anyámnak is az van és elég ratyi, pedig az is 170be került

2015. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


ez jobban megéri

2015. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Személyes véleménym, hogy egy 17"-os notebook teljesen elcseszett koncepció.

Hordozni túl nagy, otthoni gépnek viszont túl kicsi a kijelzője, továbbá iszonyú rossz az ár/érték aránya.


Ami a konkrét típusokat illeti, abból indulj ki, hogy csodák nincsenek. Ami olcsó az azért az, mert valamin spóroltak. Vagy a felhasznált anyagok minőségén, vagy a felhasznált hardvereken.

Egy üzleti célra tervezett eszköz általánosságban mindíg jobb választás mint egy konzumer. A HP Probook szériája üzleti.

2015. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
viszont tudni kellene hogy mire használnád ? mert ha nem játékra akkor az előttem szólónak igazat adok.
2015. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Internet,youtube,zene,fullhd filmek nézése,időnként azért játszani is szeretnék persze nem full grafikán, de assassin's creed 4 minimumon akadás nélkül menjen rajt.Egyszerre több folyamat szokott menni,youtube,word,firefox(több oldal egyszerre-van hogy egyszerre szükségem van 8ra),torrent egész nap megy stb.alap szintű használatra,de azért minden feladatot ellásson amit szeretnék.laptop kell mindenképp,és nem sűrűn hordoznám.eddig amit olvastam a hp a legjobbak egyike,de kérdés hogy igaz e.Lenovo pl totál kilőve(szívtam vele eleget)

2015. jan. 6. 14:40
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és amire allergiás vagyok,ezekre a sz*r egybeépített touch-padok-ra.utálom borzalmas.ezért csak külön fizikai gombos jöhet szóba
2015. jan. 6. 14:42
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor amit linkeltem az lesz neked a megfelelő mert azért egy ac4 -hez sem vennék akármilyen hd 4000/5000 szerelt igp-s cumot . GTX 850m elég minden mai játék futtatásához mellékesen nem is low grafikai részletességen.


[link]

2015. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!