Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek 150. 000...

Milyen gépet vegyek 150. 000 lehetőleg AMD?

Figyelt kérdés
Max 150k lenne rá és játékra szeretném használni csak gép.

2015. jan. 3. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért ezeket jól megtuningolták (4,3 és 4,7GHz). Amúgy nekem FX-6300 procim van és az FC4 jól pörgeti a szálakat (a Crysis 3 is hasonlóan), de a BF4 már kifejezetten meghajtja a prockót (ettől függetlenül jól elszalad egy FX-4100-on is)...biztos jó ma még sok mindenre 2 erős mag, de azért néha vannak kompromisszumok és a jövőben egyre inkább lehet ilyenekre számítani sztem.

(ui Én egy másik 80%-os vagyok, de Én is inkább FX-6300-mal vagyok átlagban, mint Pentiummal vagy i3-mal...egy tökösebb i5-re már elcserélném).

2015. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
2015. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
A gamer pc részt olvolvasd el . Ha a prociban és alaplabban alább engedsz akkir kijön 150-ből.
2015. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

hát én elolvastam.... ezért a sz*rért kár volt ennyit szenvedni egy weboldallal... látszik rajta a hozzá nem értés...

Ja, és így kezdődik a gamerpc-s rész:

''Elkészült a gamer pc-k alkatrész listálya.'' Hát ehhez minden elismerésem... LISTÁLYA...

Aztán olvasom tovább:

FX 6350-et ajánl, miközben ott a 6300 jóval olcsóbban, és azt is ugyan úgy lehet tuningolni. (a 6350 is egy gyárilag tuningolt 6300)

Aztán jön a 750ti ajánlása 45-ért, amikor annyiért már R9 270-et veszel, ami azért nem csak 2-3%-al erősebb.

(de még az R7 265 is erősebb, és az biztos, hogy megkapod 45 alatt.


Kár volt szenvedni azzal az oldallal, látszik rajta a hozzá nem értés.. valami fotelszakértő csinálhatja.

2015. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

na most olvasom a másik cikket,: Hardcore Gaming PC

Hát a pofám leszakad.


FX 9590-et ajánl, amit eleve épeszű ember nem fog megvenni, mert akinek van egy kis esze, az tudja, hogy ez is egy gyárilag széthajtott FX 8350 csak sokkal drágábban.

Ehhez ajánl egy Asus M5A97 R2.0 lapot, ami nem is támogatja azt az FX-et, és amúgy se lenne elég hozzá, mert nincs olyan jó tápellátása.

Na mindegy.

Aztán ott az R9 285, ami nem rossz kártya, de azért egy 300k konfigba, ami játékra kell, az vicc.


Na és akkor ott a másik:

Kezdjük a processzorral: i7 3770. Mindenki tudja, hogy felesleges játékra, de mindegy, ha van rá pénz, akkor veheti bárki. Arról már ne is beszéljünk, hogy egy olyan processzort ajánl, ami egy kifutott foglalatba jó.. (1155) pedig már van 1150 is, ami H97-es lappal még az újabb processzorokat is támogatni fogja.

Vga: GTX 760... i7 3770 mellé... Hát ehhez a párosításhoz is küldöm gratulációmat... Honnan szabadult ez az ember, és miért hiszi azt, hogy ő ehhez ért?

Ilyen aránytalan gépet összerakni...


És annak a válaszolónak, aki ezt küldte: neked sem nagyon kellene ajánlani ezt az oldalt.

2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ehhez ajánl egy Asus M5A97 R2.0 lapot, ami nem is támogatja azt az FX-et, és amúgy se lenne elég hozzá, mert nincs olyan jó tápellátása. "


Bírom az ilyen szakembereket :D

az am3+-os lap 8-pines tápellátással okoska.

2015. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Okoska, nem csak a foglalatot meg a táp csatlakozót kell nézni, hogy hány pines, hanem azt is hogy az adott alaplap elbír-e akkor fogyasztású procit (220W).

Valamint a 6xxx és a 8xxx-es sorozathoz szoktuk ajánlani ezt a lapot, egy ekkora fogyasztású procihoz egyebként is illene már egy 26-30-es deszka.

Az már más kérdés, hogy ki az akit ennyire be lehet csapni, hogy ilyen "szemetet" vesz.

2015. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

''Bírom az ilyen szakembereket :D

az am3+-os lap 8-pines tápellátással okoska.''


Én is imádom az ilyen szakikat, akik azt hiszik, hogy értenek hozzá, közben közük nincs a hardverekhez.


Nézd meg nyugodtan a cpu support list-et. Egyetlen egy 9 ezres FX sincs benne.

Tápellátásnál meg nem azt kell nézni, hogy hány pines csatlakozó van az alaplapon te jóképű.... Kb minden mai alaplapra 8 pines csati megy... (nyilván vannak kivételek, de a többség ilyen)


Szóval legalább néznél utána, hogy miket okoskodsz, mielőtt kiosztasz olyat, aki valóban ért hozzá...

2015. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Biztos övé az a nívótlan Konfigmánia oldal. Elképesztő, hogy egyesek ilyenre vetemednek mindenféle hozzáértés nélkül. Bízzák inkább szakemberekre az oktató/tanácsadó jellegű oldalak készítését! Elképesztő mik vannak ott leírva...max 12 éves lehet a készítő.
2015. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gyerekek, zárjuk rövidre a vitát:

- a témában forgó alaplap a 140 wattos procikat tudja MAXIMUM kiszolgálni.

- az fx9590 egy 220 wattos(!!!) processzor.


A gép el sem indulna.

2015. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!