Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wd 500 Gb (Sata) Hdd Biosban...

Wd 500 Gb (Sata) Hdd Biosban látszik telepítésnél nem! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Be lépek a biosba a gép látja a hdd és a botolás is be van állítva,de a windows7 telepítésnél nem látja amikor el érek oda!

2015. jan. 3. 20:58
 1/5 ak9647 ***** válasza:
Lehet nincs particiózva.
2015. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt rajta operációs rendszer,csak mikor ide került hozzám akkor egy lapiba volt ami biós kódot kért! A ki ide hozta nem akart vele foglalkozni és új hdd került a lapiba! De a lapit le reseteztem és új hdd-t telepítettem! Az tökéletes azzal! A Srác meg itt hagyta nekem azzal "nem tud vele mit kezdeni" Szóval gondoltam jó lesz nekem! De így nem tudok vele mit kezdeni! Nagyából ennyi :/
2015. jan. 3. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nincs sok köze ahhoz, hogy valaha egy lekódolt biosú/rendszerű laptopba volt. Szerintem egyszerűen hibás, vagy rossz helyre dugtad.
2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem dugtam rossz helyre! A bios látja! De nem is igazán lehetne máshová rá dugni :) Ezért nem értem az egészet!
2015. jan. 4. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hibás. Én pl. jártam úgy javítás során, hogy volt egy vinyó, és a bios látta, de amikor a windowst kezdem telepíteni az nem látta. Egyszerűen sz*r volt. De az is lehet, hogy valamilyen illesztőprogram, kell. próbáld meg win 8.1-el, lehet, hohy azzal jó élesz
2015. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!