Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írnátok egy jó gamer konfigot...

Írnátok egy jó gamer konfigot 250k környékén?

Figyelt kérdés

Intel-Nvidiás legyen!

Házat ne írjatok azt majd választok én, de hagyjatok rá 15-18k-t!!



2015. jan. 3. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én sem értem hogy mit profitálna egy gamer gép egy drágább alaplapból
2015. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
leírod milyen gépet vettél, kedves kérdező? :) köszi
2015. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

AsRock B85m pro3 Alaplap

Gigabyte GTX 970 (gyári OC-s 3 ventis a pontos nevére nem emléxem és nincs kedvem előkeresni a dobozát...)

Intel Core i5-4460 @ 3.1Ghz

FSP HEXA+ 500

WD 1TB winyó

CoolerMaster K280 Ház

Egy jó kis világítós billzet + egér összesen 15k-ért

Összesen 250k-t fizettem.

A win8.1 pro 9.5s alatt felbootol, a Google Chrome a kattinás pillanatában már meg van nyitva, a átékok hamar betöltenek, és indez SSD nélkül... (most majd jönnek az SSD fanok, hogy SSD így, meg SSD úgy...)

Ja és nem utolsó sorban az összes játék maximális, vagy majdnem maximális beállításokon stabil 60FPS-sel mennek.

A Videokártya Frekvenciáján 150Mhz-et húztam, a videomemórián +500Mhz-t. Így a GTA V néha beröccent, ezért húztam még 50Mhz-t, így végül extrém 1533Mhz-en ketyeg a kártya, és így sem megy 63°C fölé a VGA hőmérséklet. A Procin gyári hűtő van, és eddig 70 fok fölötti hőmérsékletet nem mértem, pedig rendereltem már egy pár videót. Összességében nagyon elégedett vagyok, és a gép maximálisan megérte a pénzét... MINDENKINEK BÁTRAN AJÁNLOM!!!!

2015. júl. 26. 18:19
 14/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat *játékok és *mindez

Ja és 8Gb Corsair Mittudoménmilyen RAM van benne.

(Ha így ráguglizol, hogy "Corsair Mittudoménmilyen 8GB Ram", nem biztos, hogy megtalálod amit keresel.) :))

2015. júl. 26. 18:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök hogy elégedett vagy :) használd egészséggel :)
2015. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!