Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így jó megvehetem a gépet? Pls

Ez így jó megvehetem a gépet? Pls

Figyelt kérdés

Alaplap [link]


Pocesszor [link]


Ház [link]


Táp [link] Igazából nem tudom hogy jó ez a táp 700W miatt néztem ki most gyorsan...a lapon van 1 integrált kártya ideiglenesen elég- ram van 8GB Hyper X és 1tb HDD ez igy menne egymással összeszerelem fogom tudni használni előre is köszönöm?


2015. jan. 2. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Floston tápegység nem éppen egy kiemelkedően jó márka, nem csak a Watt értéke számít. A jobb márkák közül néhány: FSP, Corsair, Chieftec, Seasonic. A gépedhez pedig bőfen elég 550W körüli táp is.
2015. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

aha értem köszönöm akkor ezek közül a márkák közül választok. és igazából jó ez így a lap a proci ház passzol egymáshoz?

esetleg tudnál ajánlani egy jó tápegységet?

2015. jan. 2. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
alaplapnak minimum egy ilyen: [link]
2015. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
aha értem. nekem azt mondták hogy ez is jó hozzá...működne evvel a lappal rendesen?
2015. jan. 2. 15:51
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

APU t rakas ösze vagy intelt AM3+ nak semi értelme számodra mert kicsi a kereted

Peti te is olyan vagy mint a "fifa-boy"...

2015. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fx alá nincs olcsón normális alaplap, amiben nem fog throttlingolni a cpu. Ezm is jó lenne: Gigabyte UD3P.
2015. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A proci belemegy a lapba ez okés, stimmel a foglalat. Az alaplap pedig belemegy a gépbe, mert a lap ATX-es a ház pedig támogatja az ATX-es lapokat. A ház elég alacsony kategóriás, de az általad választott alkatrészekkel kompatibilis.


Ajánlok pár tápot, ezek közül mind megfelelne számodra:

- FSP Raider 550W

- Corsair CX500

- Be Quiet Pure Power 500W L8-BN223

- Cooler Master Elite Power 600W (ez hasonlóan olcsó mint az általad választott, de jobb minőség)

2015. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Az Elitet ne ajánld, mert az is szar.
2015. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Emag on általában ugysincs semi értelmes táp még drágán se ugyhogy táp miat nem kel agódni...
2015. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8# Én is azt írtam, hogy kb. csak annál jobb, amit ő választott és főleg azért ha nagyon spórolni akar akkor inkább ezt, mint a 700W-os Flostont.


Alaplapból pedig hasonló árban értsd 15k körül jó az amit ő választott, amiket ti linkeltek egyértelműen ideálisabbak de tény hogy 25k körül mozognak árban. AGIGABYTE GA-970A-UD3P tényleg egy jobb darab, ha lenne alaplapra +10k-d én ezt ajánlanám.

2015. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!