Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyit érhet ma...

Szerintetek mennyit érhet ma egy ilyen számítógép?

Figyelt kérdés
Intel Pentium 4 , 512mb DDR2 ram , Nvidia Geforce FX 5200, 80Gb merevlemez , dvd író/olvasó , floppy meghajtó (vagy mi a szösszenet) , Asrock P4i65PE (vagy nem tudom hogy ez e a megnevezése, de van benne usb2, serial ata 1.5gb/s...)Gyors válaszokat kérnék.A válaszokat előre is kösz és ha valamit rosszul írtam kérlek ne harapjátok le a fejem. :D

2015. jan. 1. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyenek nem kellenek semmire..pincém tele van ilnyen/hasonlő gépekkel.Van vagy 20-30 db,de senkinek sem kell.
2015. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja csak gyors még annyit, hogy jól írtam le az alkatrészek nevét?
2015. jan. 1. 19:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát felvásárolni nem nagyon szokták az ilyeneket, se beszámíttatni, vagy max nagyon áron alul, tekintve hogy utána csak a nyakukon marad.
2015. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igazuk van azoknak akik azt mondják, hogy nem fogják beszámítani, mert nem akar bajlódni vele, nem tudja mire használni!

Ez max arra jó hogy nagypapának legyen egy gépe amit évente kétszer bekapcsol. A monitort el tudod adni árába, arra van igény, de magát a gépet nem.


Talán ha darabonként próbálod eladni, akkor van esélyed, hogy túladsz a memória, VGA, HDD és DVD írón. A HDD-t is inkább csak akkor ha SATA-s és nem IDE-s.

2015. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!