Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell Linux Mint alatt...

Hogyan kell Linux Mint alatt használni az USB sound adapter 7.1 Delock-ot? Nekem a boltban azt mondták, hogy csak rádugom és működik, de ez nem igaz.

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 31. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig általában tényleg így van. Azt írják, hogy a Linux kernel 3.7-től magasabb verzióknál működik. Tehát ha új Linux Minted van (17 Quiana, vagy Rebecca) akkor működnie kellene.
2014. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem 15-öm van, akkor mit kell tenni?
2015. jan. 1. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz egy kernelfrissítést, de az elég húzós dolog, vagy feltelepíted a legújabb (Rebecca) verziót. Úgy tudod megnézni, hogy letöltöd a Linux Mintet, kiírod dvd-re (vagy pendrive-ra) és live módban kipróbálod. Ha működik, akkor nekiállhatsz a telepítésnek.

[link]

2015. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a rendszer akarom újratelepíteni, hanem egy eszközt használni a meglévő rendszer alatt. Nincsen erre megoldás, a Linux ilyen szar?
2015. jan. 11. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak frissítsd a kernelt, nem kell újratelepíteni. 15-ösnél nem tudom, de 17-nél van az Update Manager-ben egy View->Linux kernels opció és onnan felteheted az újabbat. Vagy megcsinálhatod kézzel, mert linux alatt a rendszer működése közben is ki lehet cserélni a kernelt.
2015. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!