Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopról vélemény (? )

Laptopról vélemény (? )

Figyelt kérdés

Ez jó laptop?

[link]

Van ennél jobb ilyen áron?



2014. dec. 31. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy van e jobb, de ez egy korrekt gép, játékra is alkalmas
2014. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miket futtatna? Nem muszáj maxon.
2014. dec. 31. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
mindent futtatna mivel gtx 860m van benne .. full hd.ban is akár egy bf4 et low-med beállításokkal.
2014. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Felmerül a kérdés ilyen árnál, mindenképp kell neked, hogy hordozható legyen a gép? Illetve mire akarod használni?


Tényleg elég combos, de az ára is az. Emellett ugyan pörgeti a játékokat, de nagyon fog melegedni, ezért normális hűtőt kell alá rakni.


A képernyő nagy, ezért az akksi nem fogja 3-4 óránál tovább húzni, ha játszol vele, akkor inkább 2-3 óra.


Árkategóriájában megéri, bár ennyiből én inkább asztalit raknék össze.

2014. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hordozhatóság miatt muszáj a laptop sajna :S
2014. dec. 31. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
ennyit nem éri meg kiadnii egy laptopért, ha csak nem mindegy. 200-220 körül is bőven korrekt laptopok vannak, amik bőven alkalmasak akár mai játékokra is, persze a lényeg, hogy mire kell..
2014. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen korrekt laptopokat tudsz linkelni?
2014. dec. 31. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


picit gyöngébb de szerintem bőven elég gamelni és olcsóbb is. de azt azért ne felejtsük el amit te linkeltél be laptopot ott elégé odafigyeltek mindenre nem csak valami kaki hűtést raktak bele .szval ott sok minden mást megfizetsz nem csak konkrétan a hardvert.

2014. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as által linkelt gép tényleg olcsóbb és hardveresen eléggé korrekt, viszont nagyobb az esély rá hogy megfő a cucc
2014. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen én is erre utaltam :D
2015. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!