Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD processzor mellé Nvidia...

AMD processzor mellé Nvidia kártya?

Figyelt kérdés
Számítógép vásárlás előtt állok és egy ismerősöm azt mondja, hogy AMD processzor mellé ne vegyek Nvidia kártyát, mert a teljesítménye nem lesz a legjobb. Ez mennyire igaz? Sajnos egyáltalán nem ismerem az intelt, így nem is tudnék egy stabil konfigot összeállítani.

2014. dec. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hülyeség, ha ki tudja hajtani a proci a vga-t akkor nem lesz rosszabb a teljesítménye mint egy intel procival
2014. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jan1k4papa ***** válasza:
Amd intel tok mindegy de mivel annyira mar nemviltak kepes hogy milyen procihoz milyen kartyat szval ha haggyuk.....
2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gerymiller ***** válasza:
Én az AMD procim mellé Sapphire Radeon-t vettem. Tökéletesen szuperál. Csak ajánlani tudom. Viszont azt nem tudom hogy egy NVidia kártyával hogy viselkedik.
2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehet játszani AMD-nVidia párossal, mint bármi mással. Csak ugye az ember ha egyszer AMD procira rakja a vokság, akkor a kártyát is onnan szerzi. Az én ismerősi körömben tényleg ritka amd proci és nvidia kártya kombó. A legelterjedtebb az amd-amd, intel-nvidia kombó, vmint intel-amd is előfordul, de tapasztalatom szerint ez ritkább, mint az előző kettő. De tökmind1 egyébként, ugyanúgy kell mennie
2014. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tényleg nem számít hogy mivel párosítod nekem is volt nv kártyám amd procival és nem volt rossz . lényeg ki hajtsa a vga-ból ami benne van mivel nem potyára fizet érte az ember. de írhatnál konkrét típusokat mert így nem lehet meg mondani a frankot . pl egy 4 magos amd nem fog kihajtani rendesen sem egy gtx 760 -at de egy 6 magos szénné húzott már ahogy el bír vele. intelnél meg pl a legkisebb haswell i5 is ki hajt gond nélkül egy felső közép kategóriás kártyát hogy ne maradjon benne egy csep tartalék sem..
2014. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

GIGABYTE GA-990FXA-UD3

AMD FX-8350

CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1600MHz CL10 KIT

GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC

CORSAIR CX Series Modular CX600M

2014. dec. 29. 18:36
 7/8 anonim válasza:

Szerintem jó az amd + nvidia.

Mire kell neked a gép? mert ez egy kész erőmű amit te felsoroltál :)

2014. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Játékra, 4K minőségű filmekhez, photoshop és video szerkesztés.
2014. dec. 31. 01:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!