Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás. Asus K55LN...

Uccso89 kérdése:

Laptop vásárlás. Asus K55LN VS Lenovo Z510 59?

Figyelt kérdés

A segítségetek szeretném kérni a saját tapasztalatotok alapján.

Kinéztem magamnak 2 lapot és nem tudom melyikkel járnék jobban. A pontos típusok:

1. Asus K55LN XX032D

2.Lenovo Z510 59 403832

Asus Core i7 4500u 2 magos 1,8 ghz proci

A lenovo szintén i7 4702QM 3,2 ghz 4 maggal.

Ramban az asus a 8gb-val nyerő mig a lenovóban 4 gb van.

Vga sznten a Lenovo GT740m 2b, mig az asus 840m 2b.

Nincs nagyon tapasztalatom laptop terén. használnám sok sok netre és játékre illetve filmekre. Anyagminőség is sokat számít. MEgköszönném ha segítenétek választani mert 220 pénzőr van szó:) köszönöm előre is.



2014. dec. 29. 15:46
 1/2 BattleCat ***** válasza:
Hát mind a kettőnek vannak sújos hiányosságai én azt mondom, hogy rakj össze egy gépet de ha laptopnál maradsz akkor semmiképp ne ezeket nem éri meg. Nem hiszem, hogy annyir kell neked az az i7 azokat a videókártyákat nem nehéz mghajtani. Vagy ha még is kell akkor oké de éninkább egy felsőkategóriás i5-öst ajánlok az alsókategóriás i7-es helyett.
2014. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudnál nekem ajánlani egyet a www.pcoutlet.hu ildalrol!?
2014. dec. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!