Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerülne egy olyan...

Mennyibe kerülne egy olyan gép, amelyiken mennének ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Ezekkel a játékkokkal játaszanék: Team Fortres 2, Counter-Strike:GLobal Offensive, Need for Speed World, SimCity 5 (Esetleg még ezekkel: Europa Universalis IV, Battlefield 3

Nem értek annyira a gépekhez, nekem jó egészbe is, darabokba is, akárhogy. :D



2014. dec. 28. 15:09
 1/4 anonim válasza:

Tegyek össze egy gépet?


De kb 150k!


Milyen felbontáson akarsz?

2014. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, ha gondolod, és van rá időd, akkor rakhatsz. Mellesleg, nekem jók full min grafikán is játékok, na persze ha jobb a grafika azt se bánom. :D

a felbontás mindegy, jó lesz 1024x768-as is. :P De akkor inkább az utána következőt. (asszem 1600x900? vagy 1280x768?)

2014. dec. 28. 15:32
 3/4 T/Z ***** válasza:

Mennyi pénzt szánnál rá?


Felbontással az a gond, h NFS World pl. ha kis felbontáson játszod, akkor keveset látsz a játéktérből, engem pl. kifejezetten zavar, ha a hud kitakarja a pályát pl. kanyarban.

2014. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb. 100-120ezrem lenne rá.
2015. ápr. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!