Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 Ultimate-en valamiér...

Windows 7 Ultimate-en valamiért fél óra után mindig lekapcsol/elalszik a laptop. Néztem a beállításokat, képernyőkímélőt, de nem tudom sehogy se visszaállítani, hogy ne kapcsoljon le. Hogyan kell visszaállítani?

Figyelt kérdés

Utána ha felkapcsolom azt írja ki, hogy a Windows nem megfelelően lett lekapcsolva és a Windows normál módú indítása.



Megjegyzés: az a probléma, hogy lekapcsol fél óra után, az után lépett fel, hogy működő állapotában kivettem belőle az aksit (persze közben töltőre volt dugva).



2014. dec. 28. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
energiasémánál állítsd át teljesítmény centrikusra, majd van olyan, hogy alvó állapot kezdeményezése X perc, azt állítsd át Soha-ra. Illetve én még be szoktam állítani a "Mi történjen a képernyő lehajátsakor" részt, ha lehajtom, Nincs művelet, lekapcsoló gomb, lekapcsolás, alvó gomb alvó állapot.
2014. dec. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor is lekapcsol, ha használod??? Mert ez esetben nem az energiasémával van gond akkor. Az alvó állapotnál nem kellene újra indulnia a gépnek. Hiszen ha a windows nem megfelelően lett kikapcsolva, akkor valszeg leáll a gép. Esetleg hibernálásnál írhatja ezt ki, alvó állapotnál nem. Laptopról, vagy asztali pc-ről van szó?
2014. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, laptop (ott az akksi). Hány éves a géped??
2014. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, amikor hasznàlom nem kapcsol ki. Egyébként 1 éves.
2014. dec. 28. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az első válaszolónak, jó lett!!!
2014. dec. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!