Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorral lehet probléna,...

A monitorral lehet probléna, vagy valami mással?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy új gépet. A videókártya Sapphire r7 240 1GB DDR5. Az IGP ki van kapcsolva. A monitorom szélesvásznú Lcd Acer X191W, már a 3. gépemet szolgálja. A probléma az, hogy a legtöbb játéknál a kép egy kicsit "lelóg" a képernyőről bizonyos felbontásokon pl. a maximális 1440*900-on. Ha állítom a felbontást sikerül képernyőn belülre hozni, de akkor az objektumok föl-le iránybán megnyúlnak. Az előző gépemnél amiben egy Sapphire HD 2600XT volt ugyanez volt a probléma. Viszont a még régebbi alaplapba integrált videóvezőrlével szerelt gépemnél nem volt ilyen propléma. Összehasonlítottam a monitoromat a 16:9-es Led Tv-mel és az jött ki hogy a monitorom 16:10-es, de ezzel nem megyek semmire, de nektek hátha segít a megválaszolásban. Mi lehet a probléma, illetve mi lehet a megoldás? A válaszokat előre is Köszönöm!
2014. dec. 27. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Állítsd be a windowsban a megfelelő felbontást !

Ez után az adott játékon belül is állítsd be a felbontást !

2014. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Analóg monitornak tűnik, úgyhogy egyrészt figyelj arra, hogy 60Hz-en legyen, másrészt amikor kilóg a kép, akkor nyomd meg rajta az "auto" vagy hasonló gombot.
2014. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő egyezik és a probléma fennáll. Másfelől azt sem tartom normálisnak, hogy mindig állítgatni kéne az asztal felbontásához a játékok felbontását, de azért köszönöm hogy ilyen hamar válaszoltál.
2014. dec. 27. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell "mindíg" állítgatni. Elég egyszer. De ha nem hiszed, hogy ez a baj akkor további szép estét !! :)
2014. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm szépen! Probléma megoldva és én erre nem jöttem rá magamtól XD.
2014. dec. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!