Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom pörgősebbre...

Coleman5324 kérdése:

Hogyan tudom pörgősebbre beállítani?

Figyelt kérdés
van egy packard bell easynote TE-11BZ tipusú notim, AMD E-450es procival ami 2*1,68Ghz de van mikor csak 850Mhzen megy.... tudom hogy ez csak pillanatnyi adat és hogy kihasználtságtól függ de be lehet e valahogy állítani hogy jobban pörögjön tehát állandóan nagyobb teljesítményt adjon le, ill a a memóriám is 2Gb DDR3 van benne ami 676 Mhzen fut, úgy tudom h a DDR3 már 1000 Mhz felett kéne ketyegnie... valaki tud valami megoldást arra hogy kicsit többet hozhassak ki a gépből túlhajtás nélkül?

2014. dec. 27. 12:58
 1/2 T/Z ***** válasza:

Energiagazdálkodást Windowsban beállíthatod úgy, h maxon pörögjön a processzor mindig, de nem lesz a gép gyorsabb, max jobban melegszik csak.


A ram az 1333-on fut, a valós, meg a natív órajel nem egyforma, ezért mutat 667-et, ez a Brazos platform ez ennyivel futtatja a ramokat.


SSD-t ha raksz alá, az felpörgeti a gépedet, esetleg egy SSHD, vagy az is hoz némi gyorsaságot, ha az 5400RPM-es merevlemezt 7200RPM-esre cseréled.


Sajnos ez az E-450-es APU ez csak ilyen, netbookba való platform, nem 15"-os notikba kellene építeni a gyártóknak, és akkor nem várnánk tőle többet, mint amit tud (hosszú akkumulátor üzemidő 11"-os gépek esetében).

2015. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, akk nincs mit tenni, de azért köszi a felvilágosítást!
2015. jan. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!