Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mivel növeljem...

Szerintetek mivel növeljem meg a gépem teljesítményét? És milyen cpu - t, illetve VGA -t vegyek?

Figyelt kérdés

Gépem Adatai:Processzor : AMD Athlon II X2 215

Alaplap : Gyártó PEGATRON CORPORATION

Modell 2A99h (CPU 1)

Lapkakészlet gyártó NVIDIA

Lapkakészlet modell MCP61

Lapkakészlet változat A3

Déli-híd gyártója NVIDIA

Déli-híd modell MCP61

Déli-híd változat A2

Vidi kari : AMD HD 6770 series.



2014. dec. 26. 14:55
 1/9 anonim válasza:
Mivel én azt mondom!
2014. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Attól hogy a VGA rövidítés hasonlít a vaginára még rossz kategóriában vagy.
2014. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%

Kb az egész gépet kéne lecserélni, ha akarsz valami értelmeset.

Mert az alaplap 100 hogy nem támogatja a 4 magosokat, ami most benne van... azt minimálisan lehet csak használni.

A Videó meg gyenge, de nagyon.

Amúgy a lapkakészlet helyett leírhattad volna a tápegységed, a híd gyártó helyett a ramod...

2014. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
3. vagyok megint. MAjd ki felejtettem, hogy egy minimális igénnyel egy radeon hd 777a kellene legalább, hogy játszani lehessen vele, prociból egy x magos legalább, ami vagy black edition, vagy legalább 3,5 GHz inkább amd, az jobban jó játékokra.Ramból 4-8 giga.
2014. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rossz kategóriába írtam, de másként nem válaszoltatok volna.8 gb ram van bocs az ki maradt.
2014. dec. 26. 15:08
 6/9 A kérdező kommentje:

Mér vegyek új gépet , úgy mér nem elég ha a cuccokat az alaplaptól kezdve kicserélem újabbakra / jobbakra ? Lényegében nem ugyanaz mint ha új gépet vennék ?

Attól hogy új gépet veszek ugyan úgy csak a cuccok jobbak benne nem , de ?!

2014. dec. 26. 15:27
 7/9 Gábor_79 ***** válasza:
Először vegyél VGA-t (lehető legjobbat), azt úgy is tudod használni a későbbi felálláshoz is, aztán majd látod mennyire felel meg neked az egész. Ha muszáj, akkor majd CPU+alaplap. Bár lehet először tápegységgel kell kezdeni, ha a mostani nem bírná el az új, erősebbet. De az is időtálló, ha minőségi.
2014. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ehhez a procihoz már gyakorlatilag nem lehet videokártyát kapni, ami nem limites. Csak a durván belépő szintűek, azok meg lassabbak, mint amit most használ. Ennek tényleg az egész belét érdemes cserélni.


Viszont sajnos a ház is lehet kérdéses. Ez egy OEM gépnek tűnik az alaplapból ítélve, azok meg nem mindig szabványosak és a táp sem mindig megbízható.

2014. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm. köszönöm a válaszokat.akkor majd megfogadom a tanácsokat :)) :)) ment a zöld kéz !! amúgy ez a gép neve HP compaq 505B MT ha érdekel keress rá.
2014. dec. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!