Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz GPU? (többi lent)

Rossz GPU? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer játszottam és olyan 10 perc után lefagyott a gép próbáltam kilépni altgr+ctrl+delete alt+f4 de semmi újra kellett indítani a gépet bekapcsolásnál meg kellet nyomni az f4-et aztán a windows betöltésénél is befagyott megint újraindítom és bejött. aztán rá 2 napra bekapcsolom a gépet és rövideket sípol (sajnos már nem tudom mennyit) és pirosan valami gpu hibát írt de nem olvastam végig, újraindítom, megint sípol aztán harmadjára bejött, aztán rá megint 2 napra játszok egy másik játékkal és ott is befagy 10 perc után mi lehet a gond?

2014. dec. 25. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kiírja a képernyőre, akkor esélyesen a tápellátással van gond. Azt oldd meg, illetve ha nem így van, akkor írd ki a pontos hibaüzenetet. Szemtelenség, hogy mindig elvárjátok, hogy olvassunk a gondolataitokban.
2014. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Hát így hirtelen túlmelegedésre és driverproblémára tudok gondolni. Vagy még lehet kicsi táp is.
2014. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem tudom mit írt ki, mert nem olvastam végig
2014. dec. 25. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:

350w táp vidikari játék közben olyan 50 fok


Intel pentium ht 3,2GHz 3,4 húzva, de már így van fél éve

hd3450

ram 2db 1 gb ddr 1db 512mb 1db 256mb

2014. dec. 25. 14:36
 5/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Melyik játék volt az? Próbáld meg letölteni az újabb drivert.
2014. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
surgeon simulator, cod mw
2014. dec. 25. 14:39
 7/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz!
2014. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!