Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új 8gb 1333mhz cl9...

Vettem egy új 8gb 1333mhz cl9 kingston hyperx ramot ashrock g41m s3 alaplapomba régieket kiszedtem betettem az újat elinditom és nincs kép hangot nem ad és felpörög a gép de újraindul? Help!

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán hibás, talán nincs benne rendesen. Próbáld meg másik slotban, próbáld meg másik gépben, végső esetben vidd vissza.
2014. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A régi RAM-okkal működik? Ha igen, akkor az újjal lesz baj. Ha nem...


Ez az új RAM 1 db 8GB, vagy 2x4GB?

Az mindenesetre gyanús, hogy az alaplap RAM támogatási listájában max 2GB modulok szerepelnek.


[link]


"In order to maximize the system memory, please install two dual sided 4GB memory modules."


Az 1333MHz-et pedig csak OC-vel (túlhajtva) érheti el, alapból nem.

Szóval lehet, hogy egyszerűen nem kompatibilis.

2014. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1x 8gb de szerintem az lesz a baj hogy 2x4gb támogatja csak
2014. dec. 24. 22:52
 4/4 Nyuszyman válasza:
Ugye ez egy regi 775-s lap ezek még csak csatornankent max 4 gigat tamogatnak plusz igen csak oc ben megy az 1333 szoval ha egy ilyet raksz bele azt nem erzekeli csak az 1066 ot es azt felhuzhatod 1333-ra.
2014. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!