Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegységet vegyem?...

Melyik tápegységet vegyem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve szenvedek azzal a problémával,hogy a gépem játékok közben újraindul.A videokártyámat vissza küldtem de ott nem tapasztaltak semmilyen hibát.

Kicsit utána olvastam és azt írták,hogy az ilyesfajta problémát 70%ban a tápegység okozza.

A három tápegység amin gondolkozom az az: FSP 400W HEXA+/FSP 500W HEXA+/XFX PRO 450W

Jelenlegi tápegységem egy Chieftec CTG 500 80P 500W.



2014. dec. 23. 13:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Alapjáraton 30-35°C már megnéztem a tápot és kiporoltam amit csak tudtam,jobban nem tudom.
2014. dec. 23. 14:16
 12/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szóval itt a kérdésed:)

Hát ezek alapján táp is megadhata magát, szervizt meg kel várnod

Alaplapod pontosan?

"bölcs kérdezök ezért azt ajánlják ved a legolcsób tápot"

2014. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Alaplapom egy ASUS m5a97 evo r2.0. Szerintem is szerviz lesz ebből ünnepek után.

Egyébként vannak fejlemények,az AIDA64 programmal futtattam stabilitás tesztet,minden be volt kapcsolva kivéve a videokártya(GPU) addig minden ment tökéletesen.Utána bekapcsoltam azt is és egyből újraindult.De videokártya probléma nem lehet mivel azt már vissza küldtem garanciával és nem észleltek semmilyen hibát.

2014. dec. 24. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!