Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire árt egy notebooknak...

Mennyire árt egy notebooknak a ki-be nyitogatás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy végül is erre vannak kitalálva, de ha naponta többször is nyitogatom?
2010. febr. 2. 23:52
 1/10 czibles ***** válasza:

a napi többször az mennyit jelent?

napi 2-3000 ki-be csugosgatás biztos, hogy nem tesz neki jót, de napi 20-30tól nem lesz semmi baja.

2010. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) Napi 2-3, de az úgy minden nap, meg szeretném még pár évig használni...
2010. febr. 3. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát napi 2-3 az biztos nem árt neki...:D
2010. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyit mint a szétnyithatós mobilnak a nyitogatás
2010. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem szoktam túl gyakran nyitogatni, hetente kb 2szer :)

régebben viszont kinyithatós mobilom volt, na annak a kijezője kb egy év után már eléggé lotyogott

ha nem hordozd, hanem csak az asztalon áll, akkor sztem felesleges minden használat után becsukni, legalábbis én nem szoktam

2010. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért csukd be mert ha vmit odaütsz(vagy a nagymama vagy a kisteső) akkor at drága mulatság lesz
2010. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem utazol vele, jobb ha csak rádobsz egy anyagot a por ellen. 1-2 éven belül különben lötyögni fog. Egy ismerősömnél már ki kellett támasztani hátulról...hiába van "erre kitalálva".
2010. febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha itthon vagyok nem szoktam becsukni, viszont suli miatt muszáj hordoznom, és ez a nekiütés is aggaszt, amiatt is csukogatom... Kinyithatós mobilom van 3 éve, annak még semmi baja, de ez is típus függő, meg persze azt nem féltem ennyire :)
2010. febr. 3. 10:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Sőt, még a lakásban is hurcolászom néha :S és állítgatom a dőlésszögét... Amúgy Asus notebookról van szó, ha ez befolyásol valamit.
2010. febr. 3. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
középen fogd meg lecsukásnál ne a szélén. azzal segíthetsz a legtöbbet. de nyugodtan csukd e bírni fogja addig utána úgyis elavul, akksi gond szóval emiatt ne aggódj
2010. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!