Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy videókártyát szeretnék...

Goldenman Hun kérdése:

Egy videókártyát szeretnék venni és mi ez az adat rajta? Többi lent:

Figyelt kérdés

Valamennyit (sokat) tudok a gépekről/alkatrészekről, de nem eleget. Ezért szeretném tudni ezt mit jelenthet: Memória típusa: DDR3 (Ok egy hülye kérdés de sokat jelent.) Gondoltam arra, hogy csak ha DDR3 memóriám van akkor tudom csatlakoztatni. Vagy úgy is lehet, hogy csak DDR2 2X4 gb memóriára fel lehet csatolni? ÁÁÁ belezavarodtam, bocs ha nehezen lehet kibogozni, hogy mit akarok. Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! C:

Ja és boldog karácsonyt és ünnepeket mindenkinek!



2014. dec. 22. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs köze a RAM-hoz. Ma már inkább DDR5-ös kártyákat szoktak venni, jelentősen gyorsabbak. Az alaplapodba bármelyik bele fog menni.
2014. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jeee!!! Köszi a gyors választ! Még valami: A játékokat elviszi egy 3.3GHz es processzor? Nem a komoly játékokra gondoltam...
2014. dec. 22. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább pontos típust írj, úgy könnyebb válaszolni.
2014. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok :D
2014. dec. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!