Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet ennek a gépnek?!

Mi baja lehet ennek a gépnek?!

Figyelt kérdés

ASUS M3A78 (most 5 éves), 2x2 GB 1066 Mhz KingMAX RAM (kb. 2 éves), Sapphire Radeon HD5770 (4 éves), HKC USP55000 (kb. 7 éves, de felújított kondikkal), Western Digital SATA 250 GB (2 éves).


A kondikat mindenhol megnéztem nem púposak, a winchester nem kattog, a videókártya is jól működik, bár nem láttam annyira bele, de nem láttam sértett kondit, égett szagot sem éreztem, másra meg nem igen tudok gondolni. Egyedül a procin egyszer megtört vagy 2 szál, de ez 1 éve volt és eddig nem lett hozzányúlva és azóta tökéletesen ment.


Nem ad képet és a vinyó sem dolgozik a videókártya meg a többi minden ad jelet, világít stb...a kis dugók is a helyükön vannak az alaplapon( USB, világítás ilyesmi)


SATA kábel lett cserélve kevesebb, mint 1 éve, de ha azzal lenne a gond, akkor adnak képet?!


Nincs semmi ötletem sajnos.


Valaki tudna valami ötletet ezügyben?

Többször próbálgattam ki/be az árammal is mahinálni.

Most 12 óráig még áramot sem kapott, mert állandóan be van dugva alapjáraton is.


Egyedül érintkezésre gyanakszom, mert ezt halottam szervízből, de azt meg fogalmam nincs hol keressem, mert igazából bárhol lehet.

Már töbször volt ilyen és magától újra elindult a rendszer, de most 2 napig semmi...


Vagy kérdezzem meg a PC-s tudásbázison inkább?

Köszi!


2014. dec. 21. 10:16
 1/3 A kérdező kommentje:

*Fura hangot sem ad, közben megnéztem a videókártyát, sértetlenek a kondik, sípolni se sípol induláskor csak úgy megy.


Leégni nem éghetett le szerintem, mert akkor lenne látszata...

2014. dec. 21. 10:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Táp lehet a ludas, valamint még az alaplapra gyanakodnék (ha nem csipog)
2014. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már tökéletesen müxik, valami miatt, de azért köszi.
2014. dec. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!