Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen LCD monitort érdemes...

Milyen LCD monitort érdemes venni és hol? 17 colos lenne jó és fekete (tehát nem az a széles, hanem négyzetalakú)

Figyelt kérdés
Nagyon kellene egy monitor, 20-30 e körül, de nem tudom hol vegyem meg? És jó lenne hangszóró is hozzá. Ha van vki aki ért ehhez,tudna nekem segíteni? Köszi előre is!
2010. febr. 2. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Fujitsu Siemens elég jó.

De 17" nem nagyon van már és négyzet alakú sem ezek már nagyon ritkák.

Először én sem akartam ilyen széleset de nagyon jó, észre se lehet venni hogy nem négyzetes.


Kenyman

2010. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsung, ASUS, acer. Ezek szerintem jó márkák. Amúgy ha szétnézel számtech-es boltok weblapjain, simán találsz 4:3-as monitort, azért még nem annyira ritka. Nem csak szélesvásznú monitorok vannak, én se vennék olyat.
2010. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és még egy bolt példának (nem biztos hogy a legolcsóbb hely, meg hogy a legnagyobb választék itt van, de elég korrekt bolt.):


[link]

2010. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb 17" monitort 28 000 ért találtam Acer .
2010. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!