Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200-220-ért milyen értelmes...

200-220-ért milyen értelmes laptopot lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Néztem az Asus X550JK laptopot, néhány helyen 205k körül volt, de vagy elfogyott vagy ahol van még ott 230k körül van, hol lehet hasonló konfiggal jó laptopot vásárolni?

i7 4710 - gtx850m - 4-8GB mem


2014. dec. 19. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
miért kell neked i7 4710??? A GTX850 ki se hajtja, semmi értelme sincs, csak marketing (tudod, a 7 nagyobb mint az 5, hamarabb veszik). Persze a proci tényleg jó, csak nem értem, miért kell neked ilyen párosítás?? Tesztek alapján is bizonyítható, h gyengébb procival és erősebb vga-val többet érsz pl játéknál, mint erősebb proci - gyengébb vga párosnál
2014. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igazából nem írta hogy játékra lenne a gép, viszont ha elsődlegesen erre a célra vennél, akkor elég az i5-4200h hozzá, 8gb ram viszont legyen, mindegy milyen célból veszed
2014. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem csak játék a cél, MatLab használathoz kellene, illetve pókerezek ahol megy maga a póker szoftver, pokertracker ami adatbáziskezelő meg hud szoftver illetve a sharkystrator ami beültet az asztalhoz, na ezek mellett én még netezni is szoktam illetve egyéb programokat futtatni a háttérben, annyira nem vagyok szakértő, de hiszek nektek a processzor ügyében!
2014. dec. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!