Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI H61M-E33 LGA1155 alaplapba...

MSI H61M-E33 LGA1155 alaplapba AMI bios akartam beletenni egy intel i7 3770-es procit, de bekapcsoláskor csak 4 db beep hangot hallani majd újraindul a gép. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Elvileg a bios frissítva van a legújabbra, előfordulhat, hogy nem a megfelelő bios lett rárakva? Sajnos nincs régebbi procim és újabb alaplapom se, így jelenleg sem az alaplapot sem a procit nem tudom kipróbálni, csak gondoltam hátha találkozott már valaki ezzel a problémával. Gondolom, majd az alaplapot kipróbálom egy régebbi procival a procit meg egy újabb alaplappal és akkor majd kiderül, hogy esetleg melyik a hibás, ha meg mindkettő működik akkor meg a kettő nem szereti egymást, de elvileg bios frissítés után ennek az alaplapnak kellene támogatnia a procit. Arr atudok még gondolni, hogy esteleg csak a legújabb bios lett rárakva és a prci kompatibilitását biztosító bios eggyel régebbi mint a legújabb, lehet hogy mindegyiket sorban fel kellett volna tenni, nem értek nagyon hozzá?
2014. dec. 18. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

[link]


System timer failure - Itt emgtalálod a lehetséges hibaellenőrzési tennivalókat [link]

2014. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Ha 1 hoszú és 3 rövid akor ram hiba

Ha idö hiba lene biosba be kéne engednie alaplapi elemet ved ki áramtalanitva majd ted visza

2014. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Iletve a 4 rövid is jelezhet ram hibát

Ha két modul van külön probálgasd

Lehet roszul van bent vagy kosz ment alá

2014. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha az órajelekel lene gond alaplapi elem kivétel ara is megoldás

BIOS Reset valamely alaplapokon van (elem kivét nélkül)

2014. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!