Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a pl WD winches...

Anubisz88 kérdése:

Mi a különbség a pl WD winchester-ek esetében a RED? BLUE? BLACK? GREEN? PURPLE? Jelzésűek között?

Figyelt kérdés
Illetve otthoni, Gamer konfigurációba melyik lenne a legjobb?
2014. dec. 15. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a szín az nem számít hogy mennyi cache van benne én pl a WD Caviar Green-t ajánlanám mert abban 64 Mb-os és 6Gb/s adat átviteli sebesség. [link]
2014. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Black a leggyorsabb, blue kicsit lassabb, green a leglassabb, RED és PURPLE szerverbe való, ahol 0-24-ben megy.
2014. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt össze van foglalva. Ha nincs SSD-d, akkor Black-et ajánlok.
2014. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2014. dec. 15. 20:21
 5/9 Toga Aty ***** válasza:
Nagyon is számítanak a színek, a green az energiatakarékos és lassú,a , blue az az átlag, black meg a gyors.Az árak is így vannak felépítve.A sok "kilométert"igénylők,magyarul szerverbe a Red vagy lila való.Persze bármit tehetsz bárhova ha neked megfelel.
2014. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#1 6Gb/s ? Ugy látszik a green lehet a leggyorsab SSD ket megszégyenítö sebeséggel :D
2014. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Toga Aty ***** válasza:
A 6GB/s az azt jelenti hogy sata3 a csatlakozási típusa :) Sata(1) 1,5 GB/s; sata2 3GB/s,a sata3 6GB/s.
2014. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél Toshibát most az is egy elég jó márka nem kell itt szivárvány szinekkel játszadozni különben meg akik megvették a terméket és bevált nekik én azt ajánlom inkább mert ha bevált már 100 embernek ebből 20-an le is írják hogy ó milyen faxa én is azt venném inkább mert tudom hogy jó.
2014. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne belém kössetek, hanem azokba akik a termékleírást csinálták az árukeresőn.
2014. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!