Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sípol a merevlemezem?...

Miért sípol a merevlemezem? Baj ez? (lent)

Figyelt kérdés
Sípol a merevlemezem magas frekvencián. 150GB-s Samsung merevlemez. lehet e gondja a vinyónak? lehet így használni?

2014. dec. 15. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt ez már a merevlemez halálát jelenti, főleg samunál.
2014. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sac per kb mennyi ideje lehet még?
2014. dec. 15. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából bármikor behalhat, ha úgy gondolja, akár következő indításnál is, de ha egy programmal megnézed (pl HD Sentinel), akkor az többet mondhat.
2014. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én mindenesetre mentenék róla mindent, még ha maxot is ír rá, mert gyakran előfordul, hogy nem tud leolvasni róla pontos adatot és néha maximálisnak látja még a halálán lévő lemezt is, meg kb lehet tudni, hogy ha rosszat olvas le a program, ugyanis ha megnézed az összes indulás/leállás részt, vagy a működési időt és ha szerinted nem annyi, amennyi, akkor már gyanús.
2014. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan ments le róla mindent, akár egy másik gépre, adatkábellel, aztán vegyél új merevlemezt. Volt olyan asztali gépem, amelyiknek a HDD-je 7 évig bírja, az átlag 4 év.
2014. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
oooo nekem honapok ota néha sipol nagyon magas frenkvencián, olyankor rájöttem, hogy gta4, arma2-3 jol leterheli a gépet, és abbahagyja egy idöre...
2014. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: sípolás és sípolás között nagy különbség lehet. Nálad a videókártya lehet hibás.

[link]

2014. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!