Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent a beépített számító...

Mit jelent a beépített számítógépes monitor?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 15:04
 1/7 Szirty ***** válasza:

Fejtsd ki bővebben!


Nem beépíthető?

2014. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos elromlott a monitorunk és szeretnék újat rendelni, de sajnos nagyon kevés ami ezüst színű. Végre találtam egyet, de ilyennel még nem találkoztam, nem tudom szabad-e linkelni...

Úgy gondolom pc van a monitorban, Win 5.0 , tehát op.rendszer van benne és nem tudom, hogy ez jó lenne-e a gépünkhöz. Tehát az érdekelne, hogy az ilyen fajta monitor minden géphez használható-e, mert nem is hallottam még ilyenről és nem találok róla semmit a neten magyarul

...

2014. dec. 15. 18:16
 3/7 Szirty ***** válasza:

Nem lesz ez neked jó szerintem, de amíg pontosan nem látom miről van szó addig nincs lehetőségem pontosabb választ adni.

Nyugodtan linkeld!

2014. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

Ok. Megnéztem a linket.


Ez egy Samsung 911NT 19in LCD, úgynevezett "Thin Client".

Más szóval be van építve egy kis teljesítményű (500MHz AMD) processzor, egy kis memória van benne, hálózati adapter, és Windows CE 5.0 oprendszer van rajta.

Ún. "vékony kliens" vagy más néven net PC. Szerver alapú rendszerben használatos.


Amennyire látom használható csak a monitor része is (mint hagyományos monitor) de akkor fölösleges megfizetni a benne lapuló PC-t is...

2014. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen az felesleges, de 25.000 alatt nem találtam egyébként sem, csak nehogy megrendeljem és utána derüljön ki, hogy nem jó...ettől félek!
2014. dec. 15. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a gyors válaszod!
2014. dec. 15. 20:14
 7/7 Szirty ***** válasza:

Hát "kockázat nélkül nincs rizikó!" :-)


Ez a bizonytalanság (kockázat) az ára annak hogy ragaszkodsz az ezüst színhez.

2014. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!