Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4GB RAM-al elfutnak a mai...

4GB RAM-al elfutnak a mai játékok? (többi lent)

Figyelt kérdés
4GB RAM van a gépemben. Far Cry 4, COD AW, Battlefield Hardline elfutna 4gb memóriával? tudom hogy gépigénybe le van írva hogy 4gb-vel elfut, de ez biztosan elegendő? Mellette amúgy GTX760-am és AMD FX6300-am van, tehát ott minden rendben. Nem szaggatnának a felsorolt játékok? milyen grafon futnának 4gb rammal? Számít ez fps-ben?

2014. dec. 14. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

éppen elfutnak de ma már a minimum a 4 giga ram

Ha 6 vagy 8 giga ram van a gépben akkor biztos megfelelő a konfiguráció a mai gépigényekhez

(de például a Max Payne-nél 16GB a maxfelbontás konfigurációja!)

Én soha nem a minimumot nézem mert maximális átverés, a minimum konfig mindig szaggat

Itt utána tudsz nézni a játékoknak és gépigényüknek

[link]

2014. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán elfutnak.
2014. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem futnak el!A win 7 kb 2GB-ot használ, így nem esélyes hogy elfussanak!És a hardline még nem jött ki.
2014. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik Win van felrakva....

Mert azon belül is van eltérés, mert az Ultimate a legnagyobb, de annál kevesebb RAM-ot eszik.

Én viszont inkább a Win 8.1-et favorizálom, mert ott kiegyensúlyozottabb lett az teljesítmény.

Na meg ha nem nagyon tud érdekelni téged, akkor bekapcsolod a virtuális memóriát, és máris olyan beállításon játszol amilyenen csak akarsz, persze csak addig ameddig bírja a kártya.

2014. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha telebaszatod a wint virtuális memóriával (nekem 4gb ram+8gb virtuális ram), akkor 4gb is elég.
2014. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mit jelent ez a virtuális ram? :D mert még csak most hallok róla először xD valaki mondja már el légyszíves:)
2014. dec. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!