Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vegyek gamer gépet vagy...

Most vegyek gamer gépet vagy egy év múlva?

Figyelt kérdés
Nulláról épiteném. Azért kérdem, mert jövőre jön a dx12 és a win10. Ha most vásárolnék,akkor win8.1-et, gtx 760-at vennék hozzá. De félek , hogy ha jön mondjuk 2015 novemberben a win10 és dx12, akkor mindenki elkezdi majd azokat előtérbe helyezni és sokkal hamarabb avul el a konfigom , mint tenné akkor , ha nem jönne ki a win és dx.
2014. dec. 14. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"mert jövőre jön a dx12 és a win10"

-és akkor mi van??? nagyon sokan fognak még XP-t és Win 7-et használni 2016-ban is.

-a játékok pedig menni fognak egy dx11-es kártyával is...

2014. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a rendszerek és a hardverek fejlődnek és sokan köztük én sem tudom tartani a tempót.2 év múlva dx13 és megint új win jön.Ezt neked kell eldönteni.Jövőre még drágábbak lesznek a gépek.
2014. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja és én egy p4-esen még mindig azt használok.

Meg egy Atom notebook-on meg 7-t(Starter) még pár év múlva is.

2014. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A GTX760 képes lesz Dx12-re, legalábbis a mostani információk szerint.

Ha felső közép kategóriás VGA-t szeretnél, ami a legújabb technológia, akkor az nem 2015 november lesz, hanem inkább 2016 március.

Csak röviden: -új kizárólag csúcs VGA megjelenik év végén és azt követő 3-5 hónapon belül jönnek a kisebb teljesítményű, azonos technológiájú VGA-k.

2014. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél most, a win7-et majd lecseréled win10-re, a gtx 760 pedig támogatja a dx12-t.
2014. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha most veszek win8.1-et akkor kezdvezményesen tudok frissíteni 10-esre majd? Vagy azt újra meg kellene venni?
2014. dec. 14. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy te eredetit használsz... (világéletemben tört wint használtam)

Elvileg vagy ingyen, vagy kedvezményesen lehet majd frissíteni win10-re.

2014. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt még nem tudni, de valószínűleg igen.

A mostani elképzelések szerint, egy tök alap változat ingyenes lenne, és több csomag lenne (nyilván több szolgáltatásért) éves díjjért. Hasonlóan az Office 365-höz. DE!!! ez még csak terv, nincs pontos infó.

2014. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!