Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hoz valami javulást játékokban...

Hoz valami javulást játékokban a RAM növelése? 4gb-ról 8-ra? DDR2-ről DDR3? Vagy a CPU a ludas?

Figyelt kérdés

Ami számomra nagyon idegesítő a játékokban, hogy pár másodpercre "beakad" a játék, leesik az FPS, aztán visszaugrik. Ez elég gyakran megesik, és nagyon zavaró. Nincs egy FIX fps, talán akkor tapasztalom legjobban amikor új textúrákat tölt be a játék.

Mi miatt lehetnek ezek a micro lag-ok? RAM? Talán a proci is gyenge?

Gépem:

Athlon II x4 640 3ghz

4gb ddr2 ram

HD 7790 OC

Asus M2N-E AM2+ alaplap

Ha vennék még ramot, új alaplapot is kéne hozzá már nem akarok DDR2-esre költeni, új proci is kilátásban lesz.

De a kérdésem legfőképp a RAM-ra irányul, hogy emiatt lehet-e ez, vagy valami más?



2014. dec. 13. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a ram lehet, szerintem bővítsd ki 8 gb-ra, nem ártana ha ddr3-as lenne, meg az órajelét a ramnak meg kell nézni, és ha az alaplap többet elbír akkor bővíts arra a ramra!
2014. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen játék? ez a legfontosabb rész! én itt már 1000x elmondtam az oldalon haverral összemértük a gépünk erejét és a ddr2 és a ddr3 között sebességben NEM volt különbség játék alatt :D
2014. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most a legújabb Thieffel játszok, de más játékokban is előfordul.
2014. dec. 13. 19:24
 4/4 adex válasza:
a ram növelése 4gb ddr2 röl 8gb ddr3 ra joban megérné szerintem nagyobb lesz az orajel és a ramodbol is több lehet
2014. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!