Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lett a gépemmel?

Mi lett a gépemmel?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen megőrült, én videokártya hibára gyanakszok. A játékokban megfeleződött az fps száma. Counter Strike-ban bőven 200 felett volt, most meg alig 80 van, és az is akadozik, szétesik a kép. Battlefield 4-ben is van teljesítmény visszaesés, ott is a 60 fps akadozónak látszik, a kép szintén szét akar esni(eddig stabil 70+ volt, most ugrál összevissza). Emiatt újra is telepítettem a gépet, szóval szoftveres probléma nem lehet, mert még mindig ilyen.

A gépem: i5 4670k, R9 280X, 8GB RAM.


2014. dec. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hát jah, szvsz vmi képi hiba. Nem hiszem h a monitor rossz, azok nem szoktak ilyet csinálni, legalábbis nem hallottam még olyan monitorról, ami hiba esetén ugrál. Valószínűleg vga lesz. A legfrissebb driver van rajta?
2014. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, 14.12, de az előzővel is ezt csinálta, és pár napja kezdte el ezt a dolgot. Kölcsönkérek egy videokártyát, és megnézem azzal. Csak attól félek, hogy nem veszik vissza garanciába...
2014. dec. 12. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hardvare hiba lehet.Nézesd át a géped egy szakemberrel.Vagy nézd meg hogy minden a helyén van-e.És ha minden rendben van akkor a driverek elavultak tehát frissítsd.
2014. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tudsz vga-t kölcsön kérni, akkor az elég jó lenne. Ha azzal nem tapasztalod ezt, majd az R9el megint rossz, akkor miért ne vennék vissza??? Megmondod, h sz.r, kész. Ezzel sok mindent nem tudnak kezdeni, vizsgálják meg, aztán vagy adnak másikat, vagy megcsinálják
2014. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!