Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy laptopot. Processzo...

Vettem egy laptopot. Processzor: Core i3 4000M (2400) Memória: 4096 (DDR3) MB Videokártya: Intel HD 4600 kb 1-2 hónapig tökéletesen működött. Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Mostanában ha megnyitok akár egy mappát még azt is alig akarja behozni. Játékokban elég lassan töltök be pl: wow, lol (de fpsem ~100)?

2014. dec. 12. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Merevlemezt ellenőrizd HDD Sentinellel, lehet cserére szorul.


Esetleg nézd meg a feladatkezelőben, lehet valami program használja folyamatosan a lemezt.

2014. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pakold újra a gépet. Lassulás miatt elég kicsi a %, h hardveres gond van. Nem hiszem, h hdd, de persze nincs teljesen kizárva. A proci elég gyors, 4 giga ram, + a hd 4600 is bőven elegendő napi dolgokhoz. Hardveresen minden adott egy gyors géphez. Én az op rendszert raknám újra. Esetleg egy normális vírusirtó futtatása (pl ESS), + ccleaner. advanced system care, wisecare 365. Ezek elég szépen helyre tudják pofozni a rendszert. Futtatásnál msconfig-ba iktasd ki a feleslegesen induló programokat, a szolgáltatásokban is csinálhatsz egy kis takarítást. Rengeteg ramot fel lehet szabadítani így, amitől gyorsabb is lesz a géped
2014. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!