Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan, hogy eBay-en...

Létezik olyan, hogy eBay-en negyedannyiért lehet legális és jogtiszta terméket vásárolni, mint amennyi a rendes piaci ára?

Figyelt kérdés

Nemrég megjelent a Samsung 850 PRO SSD meghajtó 1TB-os változata, ami nagyon megtetszett, és szeretnék beszerezni egyet. De a piaci ára 180-200 ezer Ft körül van. Viszont eBay-en rátaláltam egy olyanra, hogy 9 ausztrál $ (2000 Ft) és 249 $ szállítási ktg. (51000 Ft) házhoz hoznának Kínából egy ilyet.

Ez összesen 53000 Ft egy közel 200000 Ft-os termékért.

Vajon ez igazi, vagy átverés? Ötletek?

Itt van a link is:

[link]



2014. dec. 11. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

első ránézésre elég megbízhatónak tűnik, de a 90%-a a pozitív kommentelőinek már nem tag és kínai.

1 hetes licit, uh ez még bőven feljebb fog menni, én nem kockáztatnék.

2014. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, de ott van a Buy it Now gomb, szóval azonnal meg lehet venni, nem csak licitelve.


Csak elgondolkodtam, miért éri meg neki szinte ingyen egy 200ezres cuccot árulni. És miért a száll. ktg az ár 99%-a, amikor Kínából általában ingyen szállítanak. Több dolgot is rendeltem már onnan.

2014. dec. 11. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

a posta költség az csak az ebay számítása a megadott mód és hely alapján, azt nem az eladó írja oda.

már rég töröltem a fiókom, uh nem tudom megnézni, hogy megvehető-e vagy csak licitelhető, de a kirakott kép az vmi netről leszedett dolog.

2014. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0 értékelés az elmúlt 12 hónapban, minimális adásvétel, gyanúsan olcsó ár, irreálisan magas szállítási költség, pixeles rosssz kép és még megannyi más. ...és még kérdezed? Kerüld el, átverés az egész. Aki ezt így megveszi az meg is érdemli, hogy átverjék.
2014. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van Buy it Now és Make Offer gomb is.

Szóval licitálni is lehet rá és azonnal is vehető a megadott áron.

2014. dec. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!