Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így jó gép összeállítás?...

Ez így jó gép összeállítás? Bőv lent

Figyelt kérdés

A Processzor [link]


Alaplap [link] A LAPON van egy integrált Radeon 3000 ez idéglenesen elég lenne bele amíg használnám..


Ház 500W táppal [link]


(RAMOM van 8GB HYper X winchester is van 2TB. ez az összeállitás működne működőképesen? előre is köszönöm üdv peti


2014. dec. 8. 20:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Abba na házban ipari hulladék táp van, meg a lap is az.
2014. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Aha értem... de csak ideiglenes táp lenne az benne belemegy abba a házba a lap mindennel együtt?
2014. dec. 8. 21:01
 3/31 csokola'de' válasza:

hát alapból ilyen géphez felesleges az 500W sztem. Lapterén nem ismerem annyira az ASRock-ot, de én az ASUS-ra esküszök. Táp ügyben pedig nálam a Corsair a nyerő. Igaz, hogy az egyik legdrágább táp a piacon, de sztem megéri.

Itt egy kombó, amit ajánlok:

alaplap: [link]

tápegység: [link]

a proci az jó :)

2014. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 csokola'de' válasza:
hú mondjuk most nézem, hogy se az alaplap, amit küldtem, se amit te néztél nem támogatja a procidat, mer túl sokat fogyaszt :D szal vagy veszel egy drágább lapot, vagy gyengébb procit :) vagy választhatod az fm2-es foglalatot is, akkor megint másik lap. :D
2014. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
hát ez amit néztem FX alaplap bele való azt mondjak hogy jó am... de am ha ezt igy megvenném amit leirtam összerakom tudom majd használni? köszi előre is
2014. dec. 8. 21:18
 6/31 csokola'de' válasza:
hát elvileg nem, mert az alaplap csak olyan procikat nyom, ami 95w-nál nem fogyaszt többet, ez meg 125w-t fogyaszt amit belinkeltél, de am is ennyi pénzért nem a legjobb konfig.. :)
2014. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A goldchipp.hu ugyan ilyen lappal adják (a lényeg hogy a proci 8 magos és késöbb jönne bele a játékkártya (ha nem Jo akkor milyen lapot vegyek hozzá?
2014. dec. 8. 21:37
 8/31 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Atól még hogy "szakik" huladékot soznak embere neked nem kel utánuk meni

Sokszorosan joban járnál FM2+ és A10 APU val...

2014. dec. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

házat meg veszel olcsón tápot meg elfogadhatót ami nem teszi tönkre új géped

Milyen vga lesz? Mert 270X hez se kel FX8 ...

2014. dec. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval AZ alaplap jó? Vagy legyen más? MIT ajánlasz(olyat Amin integrâlt kártya hogy tudjam egyenöre használni)AZ ház jó? És milyen táp kell AZ FX-nem?
2014. dec. 9. 09:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!