Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok ilyen asztali...

Ajánlanátok ilyen asztali adattárolót?

Figyelt kérdés
Szóval valami olyan kellene, ami USB-s, és ráfér legalább 25 GB adat, persze nem baj, ha több... Létezik ekkroa pendrive? Vagy mit ajánlanátok pendrive helyett? (Nem mobilrackre gondolok.)

2014. dec. 8. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pendrive-okat ajánlom egyértelműen. 32Gb, 64Gb, 128Gb, 256Gb-os pendrive is van, a lényeg hogy USB 3.0-ás legyen, sokkal gyorsabb mint a sima 2.0-ás főleg ha van 3.0-ás csatlakozó a gépeden.
2014. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez egy jó választás lehet: [link]
2014. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, és van ilyen asztali winchester féle is, amit usb-s tápkábellel lehet csatlakoztatni? Vagy annak mi a neve?
2014. dec. 8. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Van még külső SSD, de ez csak 3.0-ás csatlakozóról üzemel, nem kell neki hálózati fesz külön, előnye a gyorsasága, hátránya az ára és a kissebb mérete.


Van még külső merevlemez ehhez jó az usb 2.0 is viszont kell hozzá hálózati áram, előnye a nagyobb tárhely és az olcsóbb ár, hátránya, hogy lassú a másolás rá.


Vannak még a különböző SD, microSD... kártyák, előnyük a kis méret és hogy nem kell külön megtáplálni hálózatről. Hátránya az, hogy lassabbak, és hogy nincs minden számítógépben kártyaolvasó az usb-s csatlakozóval ellentétben.

2014. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Külső merevlemez úgy látom elég sokat elbír, ráadásul 1TB-os annyiba kerül, mitn a 64GB-os pendrive... Azért az mérföldekkel több.

És ebbe kell winchestert is venni? Mert nekem van egy "delock external enclosure" típusú, és abba ez így kellett.

2014. dec. 8. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell abba venni már semmit sem, két kábelt kapsz a dobozban meg a Winchestert. Egyik kábelt a 220-ba másikat a gépbe dugod és működik, sajátgépben megjelenik egy új meghajtó néven, formázod ntfsre és használható is.
2014. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még egy utolsó kérdés: 2.0-ás USB fel fogja ismerni ezt a 3.0-t?
2014. dec. 8. 22:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért, 3.0-ás külső merevlemezt választottál netán? Küld el a linkjét az általad választott eszköznek és leírok róla minden lényeges infót neked.
2014. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Konkrétat még nem választottam, egyenlőre csak érdeklődök, de ahogy láttam már 3.0-sakat árulnak inkább. :) Persze valahol olvastam hogy 2.0-n simán megy a 3.0, de nem tudom hogy igaz-e.
2014. dec. 8. 23:10
 10/14 A kérdező kommentje:
De mondjuk tegyük fel, hogy ez lenne az: [link]
2014. dec. 8. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!