Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet építsek ehhez az...

Milyen gépet építsek ehhez az igényhez?

Figyelt kérdés
Szóval van egy HD 7770 videókártyám. A BF2-el játszottam, nagyon tetszett, szerintem a BF3 esetleg BF4 (ha nem túl gyenge hozzá a videókártyám) bejönne, természetesen multiznék. A monitorom 1366x768, amíg működik addig nem cserélem le. Ehhez milyen cuccokat ajánlotok? Olyan 2-3 év múlva előreláthatólag tuningolnám a gépet (jobb videókártyát vennék bele), tehát olyan cuccokat érdemes venni a gépbe ami pont kihajtja a VGA-t, vagy inkább úgy építsem meg a gépet hogy később kihajtson egy 2-3szor erősebb videókártyát? Hogyan éri meg jobban? Nem tudom pl. hogy a drágább procik mennyivel tudnak többet az olcsóbbaknál, az is lehet hogy dupla annyiba kerül egy proci, de 4-szer annyit tud. Ja és használt/garanciális cuccokból tervezek építkezni. Csak multiznék a géppel.
2014. dec. 7. 22:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a későbbiekben talán új monitort is vennék. A mostani 7 éves. De csak úgy nem akarom lecserélni, nagyon jó minőségű képe van.
2014. dec. 7. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:
csak a bf miatt építenéd? mennyit szánnál rá? ha csak bf hez kell akkor elég egy G3258 de ha új játékokat is akarsz akkor kell egy i3 vagy i5
2014. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha vinné a BF4-et is multiban, meg más játékokat is kipróbálnék. Szerintem 30-40 ezerből simán kilehetne hozni (használt alkatrészek), mert gépházam, hdd, és dvd íróm van. De ha megéri 60 ezerig is elmegyek akár. Ezt az összeget úgy számoltam, hogy sikerült már fél áron is vadiúj oem alkatrészt vásárolnom hardverapro-ról, meg ki lehet fogni nagypn jó vételeket, és a gép se sürgős, de max 2 hónapon belül már jó lenne ha meglennének az alkatrészek és megtudnám építtetni. A 60 ezret az alkatrészekre szánom, építtetés nélkül értem ezt a maximális keretet.
2014. dec. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!