Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyiből már tudnék venni...

Ennyiből már tudnék venni gépet renderelésre? Valaki összerak egyet?

Figyelt kérdés

Először is:

-Full HD 1080p-s videók egy ilyen kamerával: Sony HDR-CX240

-Gameplayek PS4-en GameCapture-el FULL HD-ban, + Genius WideCam F100 webkamera vloghoz stb.


Ezeket sony vegasba bütykölni youtube-ra, ahogy az ilyen típusú és méretű videókat szokás :DD

Ezenkívül internet, photoshop, office, és kezdő programozás gyakorlásra.


Videószerkesztés heti 1-2 alkalommal max, de nem úgy, hogy egyszerre vagy 10 program megy, mert én másnak csinálom időre, mert cégnél vagyok, hanem hobbiból heti 1-2-szer sony vegassal megcsinálom, és felrakom youtube-ra, photshop az megint ritka, office az gyakoribb, "programozás" az nagyon ritka, havi 1-2-szer.

Játékigény az annyi, hogy a Battlefield 3 és Far Cry 3 igényű játékokat legalább 60FPS-en elvigye mediumon :D


Ha lehetséges, 150 ezret szánnék egy ilyen gépre, igényeim nem fognak nőni, sőt csökkenni fognak, mert ha konzolon lesznek jobbak, akkor ezeket se fogom már játszani, szóval játék kihúzva, és érdekelne még az, hogy hány évig tartana ki kényelmesen fejlesztés nélkül ilyen igények mellett?

És mennyi idő alatt renderelne le egy Full HD, 1080p-s, 30 perces videót?



2014. dec. 7. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mobilrol irok ezert nem tudok linkelgetni.. de leirom hogy mit kene venni (pl. pcx.hu-rol vagy iponrol)


FX-8320 proci

Hyper 212 EVO huto

Valami normalis AM3+ alaplap

R9 270X videokartya

8GB ddr3 cl9 1866Mhz ram

Thermaltake Commander MS-I gephaz

XFX 450W tapegyseg

1TB WD black vagy blue merevlemez

2014. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1


És ez hogy fog kijönni 150 ből?

2014. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na mindegy, várom még a válaszokat amúgy, meg megnézem az első konfigot is, és még az lenne továbbra is a kérdésem, hogy ilyen igényekkel, ekkora árú géptől mit várjak a továbbiakban?
2014. dec. 7. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, az első inkább 180. De nagyon nem lehet min spórolni, esetleg a videókártyán keveset.
2014. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyi még beleférhet :DD

Kb. meddig lesz jó fejlesztés nékül a leírtak alapján?

Azért nem fogom annyira meghajtani, mint ahogy a kérdésben is írtam

2014. dec. 7. 19:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért a fullhd renderelés eléggé meghajtja, ha te nem is:) Szerintem jópár évig így elég lesz, fejleszteni pedig +rammal lehetne.
2014. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Így jó lesz nekem is :D

2014. dec. 7. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:

#2


Az árakat nem tudtam fejből (most már gépen vagyok,látom picit drágább)


Amúgy ideiglenesen alap hűtővel,Sharkoon Vaya-val és R7 265-el elég közel lett volna az alap limithez.

2014. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, majd összehozom valahogy, hogy jó legyen ezek alapján.

Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 7. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
1 hszbe leírtak a régi játékokat is vinné?
2014. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!