Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A KVM kapcsolókhoz kell...

A KVM kapcsolókhoz kell valami driver? Mire kell figyelni KVM switch vásárlásánál?

Figyelt kérdés

Felmerült a igény arra, hogy legyen egy extra monitorom és más egyéb perifériám, de találtam ezt a KVM kapcsoló eszközt és ez tűnik nekem ideális megoldásnak. Néha szerelek gépeket, de szeretném használni az enyémet is, diagnosztizálásnál meg gyakran csak RAM vagy HDD tesztelőket futtatok, így jó lenne, ha két gépet tudnám használni úgy, hogy egyszerre az egyiket kezelem, de néha rá tudjak nézni a másikra is.


Nem tudom, mi az, ami fontos egy KVM switchnél, mire kell figyelnem, melyik az, amelyik még olcsó, de jó? 10-15 e Ft-ot költenék rá, többet nem, hacsak nem indokolt vagy javasolt egy nagyon egy drágább megvétele.



#KVM kapcsoló #KVM switch
2014. dec. 7. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!