Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a két processzor között a...

Mi a két processzor között a különbség? (i5 4690K)

Figyelt kérdés

Emag-on szerenték vásárolni egy i5 4690K típusú procit, de két fajtát is találtam erre a modellre.


Mi az áron kívül a kettő között a különbség?


[link]



2014. dec. 7. 13:27
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Az, hogy más nagykereskedésből jöttek.
2014. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezenkívül semmi?

Az jobb oldalira a leírásban kicsit több dolgot sorolnak fel, pedig ez az olcsóbb...


De akkor mind2 dobozban elvileg ugyan az van?

2014. dec. 7. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyan az, az olcsóbbat vedd
2014. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az lesz a különbség, hogy az egyikhez (amelyiknél nincs oda írva hogy "dobozos") nem kapsz gyári hűtőt, bár "K" procinál ezt kétlem hogy megcsinálnák.
2014. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mind2őnél ott van h. "dobozos" vagy is box kiszerelés.

Én ezalatt azt értem h. benne van minden cucc, hűtő is.


Ha meg ennyi lenne a különbség, nem hinném h. 4.000 Huf lenne egy gyári Intel i5 hűtő... Főként K-s procihoz.


A kép a csomagolásról/dobozosról is teljesen egyforma.

2014. dec. 7. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá a boltnál, az a legtisztább
2014. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

surget az ido, mar irtam nekik de nem biztos h. valaszolnak. holnap kezdődik emagon a szuletesnapi akcio, a vasarlas aranak 10 %-anak megfelelő kupon adnak ami felhasznalhato a kov. vasarlaskor.

tobb mindent akarok venni egy konfighoz, a proci lenne az elso mert ez a legdragabb igy kapok hozza egy kb 7000-es kupon ami ha lejon a 18 ezres Intel ssd arabol eleg jo vetel. egy 120 gigas Intel ert :)

2014. dec. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!