Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gép, régi videókártya,...

Új gép, régi videókártya, probléma a játékoknál. A régebbi videókáryám miatt?

Figyelt kérdés

Vettem egy új sz.gépet:

AMD Athlon 740K 4 mag 3.20Ghz

4 GB RAM

Videókártyám: ATI Radeon HD 5450 512 DDR3

A kérdés valójában az lenne hogy Pl.: az Assassin's Creed IV: Black Flag szaggat, pedig a gépigényem rá a minimum 100%, és mégis szaggat a játék minimum beállításokkal is. Ez lehet hogy a videókártya miatt? A legújabb driver-t is le szedtem hozzá. Ötletek, vagy valami praktika? :)



2014. dec. 5. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kari hulla gyenge szerintem... Sőt, ez még annál is. Nem akarlak elszomorítani, de az játszani már édes kevés. Passmarkon a tiéd 232 pont, az én ősrégi, újonnan is közép kategóriás 4670em is 500 pont felett kap. És én nem merném azt a játékot letölteni, mert fixen szaggatna szerintem. Vegyél valami használt vga-t 10-15ezerért, és kb. 10x jobb lesz, mint az, amid most van. Az játékra alkalmatlan.
2014. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Újratelepítetted a Windowst? Néha működik, hogy alaplapcsere után is megy, de többnyire egyáltalán nem, vagy hibákat produkál.
2014. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy a régi gépben mentek a játékok, az újban nem, de most hogy nézem a kártya nevét, nyilván nem ez a helyzet. Igaza van 1-esnek, ezt a kártya vagy ősrégi, vagy nem is volt soha játékra tervezve.
2014. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
találtam egy video-t amiben még az ac revelations-t is alig vitte.. nem játékra való
2014. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok, szét nézek a "piacon" :)
2014. dec. 5. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Wikipedia szerint 5 évvel ezelőtti entry-level kártya. Akkor 5 évvel ezelőtti játékoknak futnia kell rajta.
2014. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a vga egy 4. generációs pentium cpu igp-jét üti meg. Full hd videózáson és régi játékokon kívül semmire se jó. HTPC kártya.
2014. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"5 évvel ezelőtti entry-level kártya" - azaz már 5 évvel ezelőtt is a leggyengébbek közül való volt.

Pont, hogy már akkor sem futott rajta minden.

entry level - belépő szint

2014. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Videót nézni meg netezni jó, másra nem igazán, ennyi ezen nincs mit beszélni... El kell adni amennyiért tudod, aztán venni valami értelmesebbet. GTX460ok egész pofás áron vannak manapság.
2014. dec. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!