Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan létezhet, hogy egy...

Olyan létezhet, hogy egy Athlon II X2 nem hajt ki egy HD7770-et?

Figyelt kérdés
Feltűnt,hogy valahogy kevés az FPS CS:GO-ban,és mikor ránéztem a GPU-ra,majdnem frászt kaptam...30% a GPU használat csak,és ilyen 50-60 FPS van mediumban.A proci egy Athlon II X2 240 felhúzva 3500MHz-re.Arra tudok gondolni,hogy nem hajtja ki teljesen a proci,de hinném hogy ennyire gyenge lenne...vagy igen?

2014. dec. 4. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mert sok játéknak az 1 magra történő terhelés ami fontos ott meg jóval erősebb az intel . cs go meg alapból is jobban szereti az intel procik de melyik játék nem :D én pl egy fx 8150 et azért váltottam le mert cs go-ban fps laggok voltak olvasgattam neten másnak is ilyen problémáik voltak megoldás akkor még nem született én ezért le cseréltem egy i3 4130 -ra és több fps-em is lett és nem laggolt azóta amd-vel is jó az ismerősöm tapasztalata szerint aki fx 6300 at használ.
2014. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gond? Az hogy az Athlonban nincs az az L3 gyorsító tár és ez a videokártya már egy GCN technológia miatt összekóperálna a processzorral ha tudna mivel..

Egy driver frissítés ezt javította de aki játszani akar az ne használja az irodai munkára szánt processzorokat az ilyen jellegű kártyákhoz.

2019. ápr. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!