Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új RAM vétel a számitógépbe?

Új RAM vétel a számitógépbe?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék a gépembe venni több ramot,eddig 2 gigás volt ennyit tudok róla.Inkább megéri venni 4 gigást cserére,vagy elég a 2 gigás pótlásnak?

2014. dec. 4. 16:57
 1/9 anonim válasza:
ahhoz hogy ezt biztosra meglehessen válaszolni, egy pontosabb leírás kéne a gépedről, de amúgy 2x2 dualban valamivel többet ér
2014. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom vele.Hogyan tudom megnézni al alaplap,vidikárta,és a RAM infóit?Már sajnos nincsen meg a dobozza
2014. dec. 4. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyártó weblapján, a support oldalakon megkeresed az alaplaphoz tartozó műszaki leírást, abban benne lesz a memória lehetőség, megtalálod benne a dual channel kivitelezését is.
2014. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak aztnem tudom milyen alaplapom és ramom van
2014. dec. 4. 21:08
 5/9 anonim válasza:
van egy program, illetve nem egy hanem több is ami ezt részletes információt ad mindenről, erre pl ott a CPU-Z akkor az everest is ki mutat mindent, a kezelés meg mind a kettőnél adott a az everestből ha jól tudom van magyar felület is, a cpu-z meg egyáltalán semmi ördöngöség.. ;)
2014. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
de miért is kell a több RAM? ha lassú a gép, lehet ott más probléma is, pl. a proci miatt is tud rosszalkodni a Szergej stb. próbáld meg megnézni az adatokat, tanácsot akkor már sokkal többen fognak tudni adni
2014. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel lasan tölti be a programokat,és legtöbbször multitasking megy.De milyen Szergejről beszélsz?
2014. dec. 5. 20:41
 8/9 anonim válasza:
:D a számítógépet hívom így, lehet többet érnél ha egy új gép vásárlását terveznéd ahelyett hogy adj egy pofont a szarnak, bocsi a fogalmazásért, de használtan is akár 20-30ezerért, egy egész jó kis gépre lehet szert tenni ha nem játszol rajt csak az alapvető dolgokra használod
2014. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én gépem meg Katyusa naés? XD.Amugy a gépem ramja még DDR2 es.Azom gondolkozom,hogy vegyek egy uj alaplapot,és ddr3 ast 4 gigásat,vagy ddr2 es is elmegy
2014. dec. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!