Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bírni fogja a táp?

ZONE_Master kérdése:

Bírni fogja a táp?

Figyelt kérdés

amd a8-5600k

asrock a75pro4 m

kingston hyperx bule 1600mhz cl9 ddr3

egy fps hexa 400w táp,és ezt "koronázza" egy 500 gb-os wd-s vinyó.


ehhez vennék egy teljesen ugyan olyan kingston memória modult mint az előző,hogy dual channelbe tudjam kötni,és kapna még egy asus r9 270-et is a gépezet.

mivel így is elég szorosan jövök ki a pénzből másik tápot is vennék,mivel ez a vga szerintem megkövetelné,bár az is meglehet hogy neccesen de menni fog.

igazából így csak pár hónapig használnám utánna beszereznék egy ugyan ilyen márkájú vaskosabb tápot.


2014. dec. 3. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja. De a videokártyák honlapján tessék már megnézni, hogy mi a frászt igényel... Nem írtál pontos típust, de egy R9 270 nem fogyaszt keveset. Nekem is olyan van, 500-as tápot igényel, és ezt nem az ujjamból szoptam, hanem felmentem a honlapjára és megnéztem.
2014. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Sima 270 t kényelmesen elbirja a hexa 400, 270x et is elviné ha rendesen "meghajtva" is tápot nem kel cserélned
2014. dec. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 egy vga pci-e 6/8pin tápcsatit Igényelhet(!)

Tápegységet Ajánl(!) a gyártó hozá Látatlanba(!) hogy talán az megfelel

2014. dec. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#1 egy vga pcie 6/8pin tápcsatit Igényelhet(!) a gyártó tápegységet Ajánl(!) Látatlanba(!) hogy talán az megfelel hozá általánoságban is
2014. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#3,4 rhdj... :D
2014. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most akkor elbírja vagy nem?O.o
2014. dec. 4. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 #4: Első vagyok, tudom, hogy mi kell hozzá, most raktam össze az enyémet. De azért az már egy jó iránymutatás, amit a gyártó ad. Ha azt írják ott, hogy 500W kell, akkor ne vegyen az ember 400W-osat csak azért, mert azon is van 2x6pin + 2, vagy több tápcsati van. A legtöbb 500-as rendelkezik a szükséges csatlakozóval, de ha nem, az sem számít, mert át lehet alakítani. Nekem is úgy van bekötve.
2014. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!