Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldás? Lenovo laptop,...

Megoldás? Lenovo laptop, többi lent

Figyelt kérdés

Vettem körübelül 1 hónapja egy lenovo laptopot (G510) elég jól működik, egy problémával néha iszonyatosan belassul, ha megnyitom a feladatkezelőt, akkor a következőt látom: processzor általában 15%-os kihasználtság alatt van, memória 50% körül, lemez 90-100%!, hálózat 5% alatt.

Előre is köszönök minden segítséget:)



2014. nov. 30. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
megnyitod az eőforrás-figyelőt amikor gond van és ott megtudod nézni, hogy mi hajtja annyira a merevlemezt.
2014. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, de ez általában a chrome, firefox és a torrent... nem valami nagy dolgok...
2014. nov. 30. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt az erőforrás-kezelőben nézted vagy a feladatkezelőben?
2014. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tengor ***** válasza:
A torrent rendesen tudja tekerni a gépet. Ha kikapcsolod mi a helyzet?
2014. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

feladatkezelőben néztem:)

akkor jobb a helyzet de a chrome is lefoglalja nagyon... tudtok valami megoldást, ha ezeket nem szeretném feladni? szerintem nem nagy dolgokat használok rajta, de pl a játékokat akadás nélkül vitte

2014. nov. 30. 21:20
 6/10 Tengor ***** válasza:

Torrentet be lehet állítani normális fel- és letöltési sebességre, akkor nem terheli annyira a HDD-t.

HDSentinel mit mutat a winyóra?

2014. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért mondtam, hogy az erőforrás-figyelőbe nézd meg, mert a feladatkezelőben nem fogod megtalálni mi pörgeti a winyót. ha ezt sikerült megoldani, akkor jön a köv lépés. feladatkezelő csak procit és memóriát mutatja, de azokta se túl részletesen.
2014. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 T/Z ***** válasza:

Nem a torrent pörgeti a merevlemezt?

Ha a háttérben fut a torrent, és ezerrel tölt fel/le, akkor az be tudja úgy lassítani a gépet, h ez a végeredménye.

Tessék másik fizikai merevlemezt használni torrentre.


Esetleg be lehet állítani az egyidejű letöltések számát mondjuk 1-re, akkor nem kell a fejnek szanaszét ugrándoznia, h az adatokat elhelyezze. Így is leérnek a letöltendő dolgok egymás után szépen sorban.

2014. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a torrent belassítja a gépet dolgot.. hacsak nem tölt 15-20MB/sec-el, akkor nem kellene annyira leterhelnie a gépet.. Nekem víruskeresővel 10-15 aktív torrenttel és 5-6MB-os letöltési sebességgel sincs gond laptopon.
2014. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
meg tudnátok mondani hogy ezeket hol találom? én se gondolom h a torrent hibája előző laptopomon többet használtam és még se volt sose ilyen probléma :/
2014. dec. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!