Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire megbízható a GsmLine...

Mennyire megbízható a GsmLine oldal? Vagy inkább költsek rá +30. 000 Ft-t és vegyem meg pl. Vodafonnál?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz tapasztalatot halottam, hogy a gsmline-nál dobozban csak töltő van, meg hogy valami szürke importos stb.

2014. nov. 29. 20:40
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Abból hogy szürke import-os semmi személyes károd sem származik.


Amikor mi vettünk tőlük egy HTC Touch Diamond 2-at még régen, akkor miden rendben volt.

2014. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A fenti címen jelenleg a gsmvonal.hu üzemel, erre gondolsz?

Én még elég régen (2007-ben) vettem onnét, a gsmline-ról egy Nokia telót, nekem gondom nem volt vele, majdnem hat évig használtam, most is megvan, és működik.

Én két év garanciával kértem, ami akkor +5000 Ft volt, én nem bántam meg, bár azóta nem tudom, hogy mennyire változott a webshop. Hogy honnan szerzik a telefonokat azt sem tudom, mert pl a választható 1 vagy 2 év garancia boltban nincs, nem tudom, hogy ők ezt hogy oldják meg.

2014. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaaa, csak sokszor halottam már hogy frissítés után nem lesz magyar a rendszer, meg az oldalon is írják hogy ne frissítsük a szoftvert :( szóval pl. 4.4.2-ről nem tudom majd frissíteni tovább?
2014. nov. 29. 21:37
 4/4 anonim válasza:
Hát ha tényleg szürkeimport, akkor lehet, hogy ők hekkelik házilag, és azért nem ajánlják a frissítést.
2014. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!