Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy Philips...

Tami86 kérdése:

Tegnap vettem egy Philips 226V típusú led monitort és a kép bal legszélén van egy apró kis görbe fekete csík (2-3mm) hosszú kb, nem hinném hogy pixelhiba!?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kosz lenne belül a kép belsejében!Mi lehet ez?Próbáltam letörölni de nem jön le!
2014. nov. 29. 09:37
 1/10 Lajtai László ***** válasza:
Ha garanciális vidd vissza minél hamarabb.
2014. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs,csak csere?Mert az Emagról rendeltem!
2014. nov. 29. 10:12
 3/10 levis56 ***** válasza:
Tegyél hibajelentést az EMAG felé,telón vagy e-mail-ben minél előbb,ha három napon belüli a hiba ki kell,hogy cseréljék habár pixelre nem tudom mikor, hány pixel után cserélik.
2014. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lajtai László ***** válasza:
Próbáld a felbontást mára állítani, de nem hiszem hogy segít. Van a neten pixel teszt, és javító. Azt futtathatod pár órát a hiba felett. De ha garanciális akkor cseréltesd ki. Ha más újat vettél kapj hibátlant a pénzedért. De egy képre kíváncsi lennék tudsz csinálni egyet?
2014. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt a kép! [link]
2014. nov. 29. 11:06
 6/10 Lajtai László ***** válasza:
Képről nehéz megmondani hogy fekete vagy szürke. De én cseréltetném ha van rá lehetőség. Ha nem cserélik és szürke akkor talán lehet házilag is javítani. Az említett pixel javítóval. És egy fa vagy műanyag nyelű csavarhúzóval óvatosan a nyelével apó kocogtatásokat kel csinálni a hibán. Nekem egyszer segített.
2014. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a megérkezéskor a doboz is szakadt volt 2-3 helyen!Látszik hogy verődött,húzgálták össze-vissza!
2014. nov. 29. 11:14
 8/10 Lajtai László ***** válasza:
Sajnos azt akkor kellett volna jegyzőkönyvbe venni. Mos már nem érdekli őket.
2014. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csavarhúzós módszer bejött!Teljesen eltűnt a probléma!Köszönöm a segítséget!
2014. nov. 29. 11:35
 10/10 Lajtai László ***** válasza:

Igen eltűnt. De csak akkor ha szürke a pixel hiba. És óvatosan kell a fa vagy műanyag felével kocogtatni. És kell a pixel javító is órákig futtatni, hiba felett futtatni. De nem 100 százalék a siker. Nekem bejött.

Youtube beírod hogy pixel est. Ott vannak hosszú tesztek is. https://www.youtube.com/watch?v=ZjdrMuKpaCI


FIGYELEM! Ne használd teljes képernyőn. Ccak a hiba felett. Mert rohamot kaphatsz tőle, Nem vicc!

2014. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!