Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes csak "felerősíteni"?

Érdemes csak "felerősíteni"?

Figyelt kérdés

Van egy öreg (6-7 éves) jószágom és mostanság egyre inkább töröm a fejem, hogy jócskán ráférne egy kis plusz.

Igazából csak az internet, filmek és némi játék, ha nagyon pocsék az idő odakint. Akkor a részletek:

AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,19GHz

MSI K9N Neo V2 Nforce 520

Samsung 160GB 7200

Codegen 400W 300XA Model

Samsung 512MB 1Rx8 PC2 és Kingmax 1GB DDR2 800

Nvidia GeForce 9600 GT 512MB

LG GSA H55

Codegen 6102-CA házzal.


Na szóval. Ha egy mód van rá a házat, a tápot a merevlemezt, az írót és a videokártyát egyenlőre hagynám. Plusz a Kingmax mellé szeretnék egy 4GB-osat. Nekem az untig elég. Tehát marad a proci és ha szükséges az alaplap amit cserélnék. Leszögezném, hogy mint laikus tettem fel a kérdést, messze nem az én világom, nyilván ezért is kérek tanácsot. :)

Milyet, mekkorát, melyik markából, stb.? Ha a BF3 esetleg a BF4 akadás nélkül futna az már elég lenne.

Előre is köszönöm.



2014. nov. 28. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz akkor inkább ramot, videókártyát és processzort vennék, mert ha házat veszel attól semmivel se lesz több FPS-ed, de ha a ház árából megvennéd a 4gb ramot akkor már jól járnál, tápot sem szükséges még cserélned.
2014. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudnál nekem esetleg ajánlani is processzort és videokártyát? Egyáltalán akad még olyan amit ezzel az alaplappal használni tudok?:D

Házat nem akarom cserélni, bocs ha félre érthető voltam.

2014. nov. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!