Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek Táblagépet vagy...

Leonidas2000 kérdése:

Mit vegyek Táblagépet vagy Okostelefont? ( OKostelefonba sony xperia l-re gondoltam )

Figyelt kérdés
tábla PC vs okostelefon
2014. nov. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Van már okostelefonod? Milyen?

Az új készüléket mire használnád? Mit vársz tőle?


Nekem volt tabletem, mindig a telefont nyomkodtam, szóval...

2014. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mire használnád, hova vinnéd? ez a kettő amit meg kell válaszolni és eldőlt
2014. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tablet szerintem semmire nem jó. Telefonnal túl nagy. PC-nek túl kicsi és gyenge. Én azért vettem, hogy könyvet olvassak rajta. Annak is rossz.
2014. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát játékra használnám már van okostelefonom , de egy régebbi , a hordozhatóság is fontos , de a nyagyobb kijelző miatt tetszet meg a tablet
2014. nov. 26. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
"játékra használnám" nálam itt már kiesett az okos telefon és a tablet is.. akkor legyen ps vita! egyébként ha nem fontos a telefonálás mert arra van már telefonod akkor tablet, bár megjegyzem tablet és okostelefon sem erre van kitalálva és akármilyen drágát veszel nem lép a nyomába egy rendes kézikonzolnak..
2014. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na akkor tablet ?
2014. dec. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!