Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Gigabyte GTX 970 Mini...

A Gigabyte GTX 970 Mini Itx-es verziója mennyire megbízható a gyenge hűtés és a összezsúfolt alkatrészek miatt?

Figyelt kérdés
Valamint azt is megnéztem hogy normál GTX 970-en 2 db. 8 pin-es csatlakozó látja el árammal a mini itx-eset pedig csak egy 8 pines csatlakozó látja el árammal. Ez azt jelentené hogy nem lenne anyira erős, vagy csak takarékosabb mert amúgy sem kell túlsok energia mert megnéztem az Nvidia oldalán és csak 145W volt a max tdp-je.

2014. nov. 24. 23:25
 1/6 BM-Striker ***** válasza:

970-ek hűtése és áramellátása eleve túl van méretezve.


Egy teljes méretű kártyát jól lehet tuningolni, egy kisebbet kevésbé, de a hűtés elégséges.

2014. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ASUS Strix-en is csak 1 db 8 pines tápcsatlakozó van.
2014. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég a hűtése.
2014. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csak meg akartam tudni hogy mi van, mert furának tűnt a batár Gigabyte után egy hogy ilyen mini kártyával rukkoltak elő.
2014. nov. 25. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak ITX konfigok, azokba nem fér be nagyobb kártya és hát ezt a réteget, aki ITX-re épít, azokat is ki kell elégíteni.
2014. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele de pl: a Corsair Obsidian 250D be belefér egy r9 290 https://www.youtube.com/watch?v=-pFFV_aoxPc ebbe a videóban építi bele Nakos s Mini Itx-es házba.
2014. nov. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!